Jo vetëm Bora dhe Klaudia, natën finale të “Kënga Magjike” prezantojnë edhe 4 bukuroshe!

0

Mbrëmjen e sotme ka nisur nata e dytë e festivalit Kënga Magjike edicioni i 20-të.
Këtë nata nisi nga shtëpia e missit të parë shqiptar Valbona Selimllari ku sëbashku me të ishin të mbledhura aktorja Elia Zaharia Zogu, aktorja Olta Gixhari dhe blogerja Armina Mevlani.

Të gjitha këto bukuroshe kanë prezantuar ndër vite në një nga edicionet e këtij festivali. Vajzat donin të ishin sërish pjesë edhe këtë vit e festivalit e për këtë arsye Gjebrea vendosi se do të bashkëprezantojnë në natën finale së bashku me moderatoret Bora Zemani dhe Klaudia Pepa. Mbetet për të parë se si do të vij nata finale e këtij edicioni të 20-të./Gazeta Express/