Jo vetëm urime! Zhaku nuk e pret mirë shtatzëninë e Kiarës: Bëjnë fëmijë për interes…

Picture of INA
INA

22/11/2023

Teka thuajse të gjithë personazhët publik shqiptarë kanë uruar Kiara Titon dhe Luiz Ejllin për pritjen e ëmbël, një deklaratë besfasuesë ka ardhë nga Zhaklin Lekatari.

Menjëherë sapo çifti publikoi lajmin e ëmbël, Zhaku bëri një postim në InstaStory ku shkruan:

“Shumica e fëmijëve në vendin tonë lindin për interes, status, frikë, nevojë, por jo dashuri. E trishtë.“, shkruan Zhalin Lekatari.

TË FUNDIT
14 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
15 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
17 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
21 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
1 ditë
Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

ME TE LEXUARA

21 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
17 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
15 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
14 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

LEXO MË SHUMË

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

IMG_2523

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Screenshot_20240528-220016~2

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

INFO

NA NDIQ