Joe Dioguardi: Jo shkëmbim territoresh pa njohjen e Kosovës nga Serbia

Picture of INA ONLINE

INA ONLINE

PORTALI INFORMATIV

Ish-kongresisti Joe DioGuardi dhe analistja për Ballkanin Shirley Cloyes DioGuardi ndajnë për Agjencinë e Lajmeve INA, pikëpamjet e tyre për diskutimet e fundit mbi shkëmbimin e territoreve mes Kosovës e Serbisë.

DioGuardi thekson se pa njohjen e Kosovës nga Serbia nuk duhet të ketë asnjë negociatë për shkëmbim territoresh. Ai flet edhe për shqiptarët dhe Maqedoninë e Veriut, Luginën e Preshevës, Malin e Zi, etj.

Të fundit

“Mbylle gojën, rrugaç!” – Rama...
Joe Dioguardi: Jo shkëmbim ter...
Mitrovica e ndarë - lumi Ibër
Shkodra një atraksion mahnitës...
“MUSTAFA ISMAILI – Një jetë pë...
Shtëpia muze e Gjergj Fishtës ...

Më të shikuara

“Mbylle gojën, rrugaç!” – Ramabaja lëshon studion pas përplasjes së ashpër me Ollurin

Joe Dioguardi: Jo shkëmbim territoresh pa njohjen e Kosovës nga Serbia

Mitrovica e ndarë – lumi Ibër

Shkodra një atraksion mahnitës për ta vizituar

“MUSTAFA ISMAILI – Një jetë për dije dhe atdhedashuri”

Shtëpia muze e Gjergj Fishtës në fshatin Fishtë të Lezhës e lënë pas dore…

INFO

NA NDIQ