Jori Delli konfirmon lidhjen me reperin italian, poston videon në TikTok

Picture of INA
INA

20/08/2023

Ish- konkurrentja e Big Brother VIP 2, Jori Delli e ka konfirmuar lidhjen me reperin italian, Fred De Palma përmes një videoje në TikTok.

Në videon e postuar ata shihen së bashku në një fushë tenisi, ku Jori shihet e veshur me rroba sportive duke mbajtur një raketë tenisi, ndërsa reperi shihet pa bluzë, ndërsa këndojnë të dy në gjuhën italiane.

Në fund të videos ata shkëmbejnë një puthje romantike me njëri-tjetrin.

Reperi ka postuar në Instastory një foto të Jorit në makinë dhe ka vendosur një emoji zemër, ndërsa modelja e ka ripostuar në faqen e saj në Instagram.

Videon mund ta shihni KETU:

TË FUNDIT
4 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
9 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
12 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
12 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
13 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

ME TE LEXUARA

12 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
2 ditë
“Do mbash mëkatin, a do bësh viktimën”, Xhensila i përgjigjet Besit: Në mundsh ta ruash arsyen
9 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
2 ditë
Shifër e çmendur! Françeska veshi sonte fustanin 11 mijë euro, që planifikoi për finale (FOTO)
4 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
2 ditë
Pasi zbulohet misioni i saj, Elsa Lila mbyll zyrtarisht rrugëtimin në Ferma VIP
1 ditë
Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?”

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

erjola doci

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)

juli egla

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

INFO

NA NDIQ