Jori kapet mat duke u puthur me të dashurin e ri (Foto)

Picture of INA
INA

14/08/2023

Jori Delli u bë një ndër personazhet më të komentuar në media rozë që kur u bë pjesë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania.

Edhe pas daljes nga shtëpia e famshme, vëmendja ndaj Jorit nuk ka munguar sidomos për jetën e saj private.

Herë pas here modelja është pyetur për statusin e saj, por ajo ka vazhduar të mohonte se është në një lidhje dashurie.

Mirëpo, tani zërat se ajo është në një lidhje dashurie me reperin italian Fred De Palma janë shtuar.

Ky i fundit ka postuar disa imazhe të reja nga performanca e tij e fundit, bashkë me atë të një vajze që shihet e kthyer me shpinë, ndërsa ai i dhuron një puthje.

Kjo ka mjaftuar dhe në komente është shkruar emri i modeles shqiptare, për shkak të ngjashmërisë së madhe nga fiziku.Në anën tjetër, modelja ka reaguar në fotot e reperit duke i dhënë thjeshtë pëlqimin e saj.

Ndryshe, Jori pas BBVA 2 ka vazhduar me projekte të ndryshme, javë më parë ajo u bë pjesë e videoklipit të reperit Noizy me Sfera Ebbasta “Location”.

TË FUNDIT
7 orë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares
7 orë
Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)
8 orë
Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim
14 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
15 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

ME TE LEXUARA

2 ditë
Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!
1 ditë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më
1 ditë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
1 ditë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
15 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
14 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

LEXO MË SHUMË

ramadani hysaj asani

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

luizi-jacobs

Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit

nita-latifi-big-brother

Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin

julian deda

Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

Egla Big brother

Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

INFO

NA NDIQ