Jori tregon mesazhet me Kiarën

INA
INA

20 Maj, 2023

Jori ka ruajtur marrëdhënie të mira me Luizin mirëpo me Kiarën ajo duket e zhgënjyer.

E ftuar në “Më lër të flas”, Jori tregoi se Luizin e ka takuar vetëm një herë tek parkingu i Top Channel dhe kanë folur ndërsa për Kiarën zbuloi se mesazhi që i ka kthyer ka qenë shumë shkurt.

“Me Kiarën nuk kam marrëdhënie. Nuk mund t’i kem marrëdhëniet me zor me njerëzit. Pasi i shkruajta më ka kthyer përgjigje pas disa ditësh dhe shumë shkurt”, tregoi Jori. Modelja shtoi se i kupton pasi të dy janë shumë të ngarkuar me punë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

kristi-aliaj

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Jori-delli

E papritur\ Rusia e bllokon banoren e BBVA 2

mema

“Nuk jam serbe!”/ Pse deklarata e fundit e Dojna Memës ndezi rrjetin?

xhuli

Xhuli Nura – protagoniste në klipin e ri të Arta Bajramit

INFO

NA NDIQ