Jori vë në lojë Armaldon/ Shpati dhe Dea inskenojnë një puthje

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/03/2023

Jori ka krijuar situata shumë të lezetshme gjatë ditës së sotme në shtëpi. Ajo e nisi ditën me energji, duke kërcyer e kënduar me Maestron, ndërsa duket se po sjellë një “frymë” të re në shtëpi.

Ajo i tha Deas dhe Shpatit që të vënë Maestron në lojë, duke i thënë atij se ata të dy janë puthur në buzë.

Jori “inskenoi” skemën dhe i tha Shpatit dhe Deas që të shtriheshin pranë njëri-tjetrit, që kur të vinte Maestro t’i shihte ata të afruar dhe kështu të besonte që mes tyre kishte ndodhur një puthje.

Jori shkoi të bisedonte me Armaldon dhe i tha atij se kishte kapur “mat” Dean duke puthur Shpatin. Ky i fundit hyri në dhomë dhe i pa ata të dy të shtrirë në një krevat, por nuk e dinte që e gjitha ishtë një lojë.

Armaldo pyeti dyshen nëse mes tyre kishtë ndodhur diçka. Shpati tha se mes tyre nuk ka ndodhur asgjë, por edhe sikur të kishte ndodhur diçka, nuk ka ndonjë gjë.

Maestro shtoi se ai atë do që të lumturohet.

Jori e vazhdoi lojën dhe shkoi në dhomën e ndenjes aty ku ishte loja dhe “inskenoi” puthjes mes tyre, duke e provuar me Oltën.

Jori, Dea dhe Shpati ia arritën qëllimit, pasi situata rrodhi ashtu siç ata e kishin parashikuar. Maestro doli në oborr dhe ia rrëfeu këtë gjë të gjithë banorëve.

TË FUNDIT
1 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
1 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
1 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

1 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
1 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
2 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ