Josefina Topalli zbulon momentin më emocionues në dasmën e së bijës

Picture of INA
INA

02/07/2023

Vajza e Jozefina Topallit, Margerita Topalli, ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë ditën e premte, me babain e dy fëmijëve të saj, Angjin.

Në këtë ditë të rëndësishme nuk kanë munguar as urimet nga miqtë dhe familjarët e saj, duke ndarë kështu momente nga ceremonia në kishë, por edhe festa në darkë.

Urimet më të mira i mori nga vëllai dhe kunata, Genardi dhe Cindy, të cilët kanë treguar nëpërmjet “Instastory”-ve se sa të lumtur janë për Megin.

Ndërsa, Jozefina ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj pamje nga ceremonia në kishë. Ajo është shprehur se momenti më emocionues ishte kur nipi i saj thërret: “mama”, teksa Megi hyn në altar me të atin.

“Moment emocionues kur Nikolas thërret…mama.”– shkruan Jozefina Topalli.

TË FUNDIT
7 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
19 orë
Luizi publikon këngën e re (video)
23 orë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
1 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
1 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)

ME TE LEXUARA

23 orë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
19 orë
Luizi publikon këngën e re (video)
7 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
1 ditë
Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë...
1 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)

LEXO MË SHUMË

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

Screenshot_20240720_122654

Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë…

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

INFO

NA NDIQ