Joshua e bëri për maskë oksigjeni Heleniusin pas goditjes së fuqishme

INA
INA

13 Gusht, 2023

Robert Helenius kishte nevojë për një maskë oksigjeni pas nokautit brutal të Anthony Joshuas.

Boksieri britanik e mundi me nokaut në raundin e shtatë finlandezin, Robert Helenius, shkruan Gazeta Express.

Një kombinim goditjesh në bark dhe fytyrë ishin fatale për Helenius, i cili u shtri në tokë.

Gjyqtari menjëherë vendosi ta ndërprente aty takimin dhe ia dha fitoren Joshuas.Pas nokautit, finlandezi Helenius u desh të merrte oksigjen artificial për t’u këndellur.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

world cup

​Kupa e Botës 2030 zhvillohet në 6 shtete

Ronaldo Al Nassr

Rikthehet në gjyq çështja “famëkeqe” ndaj CR7

degea

Gafat e Onana, tifozët kërkojnë rikthimin e De Gea

manchester united

“United” në vështirësi, Ten Hag i qetë pas humbjes së fundit në Ligën e Kampionëve

bayerni

Bayerni me rikthim të madh

shkendija2

Derbi i madh në Tetovë, Shkëndija e Struga Trim Lum kërkojnë fitoren

Italy Soccer Champions League

VIDEO / Interi e Reali në festë, goditje e madhe për klubet angleze

champions-logo

LIGA E KAMPIONEVE/ Dy rivalët e Interit dhe një çift që do pikët e para, publikohen formacionet zyrtare

Xhevat Prekazi

Xhevat Prekazi pëson sulm në tru, shtrihet në spitalin e Beogradit

INFO

NA NDIQ