Ju kujtohet Maria e ‘Për ty’? Shikoni si duket sot, në moshën 40-vjeçare (FOTO)

0

Për ty’, ishte telenovela e parë e dubluar në shqip, prodhim meksikan i vitit 2002 dhe e transmetuar në Shqipëri në vitin 2004. Telenovela tregon dashurinë e dy të rinjve të cilët njihen në rrethana jo të mira, por me peripecitë që kalojnë e bëjnë telenovelën shumë interesante.

Personazhin kryesor me emrin Maria me siguri e mbajnë mend të gjithë. Aktorja Ana de la Reguera sot është 40 vjeç, por sërish ka të njëjtat tipare dhe duket shumë natyrale.

Ajo duket shumë në formë, kjo edhe falë ushtrimeve të shumta dhe gjimnastikës.

Së fundmi, Ana de la Reguera ka postuar një video ku shihet duke bërë vertikalen si një profesioniste teksa i uron fansave ditë të mbarë. /TetovaSot/

Amo estirarme los domingos #enmimente

A post shared by Ana De la Reguera (@adelareguera) on