Jul Deda përplaset me fansat e Eglës dhe Romeos

Picture of INA
INA

09/06/2024

Jul Deda, ish-finalisti i dytë i Big Brother Vip 3 ka qenë një ndër personazhet më të komentuar pas përfundimit të këtij formati. Ai është parë shpesh i ftuar në panelet e studiove në TCH ku ka komentuar gjerë e gjatë lojën e tij dhe fitoren e Egla Cenos.

Për këtë të fundit ai ka theksuar se e favorizoi në lojë rikthimi pas skualifikimit me zarf të zi duke vënë në dyshim transparencën e Vëllait të Madh.

Sipas aktorit, Egla ka qenë një lojtare e fortë dhe e ka merituar fitoren megjithatë nuk ka qenë “100 % vendimi i publikut”. Sot Deda ka vendosur t’u përgjigjet disa komenteve që ka marrë në mesazhe nga ndjeksit me profile fallco të “E” dhe “R” të cilët shprehen “Të vjen inat që nuk more 100 mijë euro”.

Aktori u përgjigjet se në thelb për të më shumë sesa 100 mijë eurot më shumë vlerë ka dashuria e publikut. (E dhe R u referohet Eglës dhe Romeos).

TË FUNDIT
11 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
16 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
16 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
16 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)
17 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

ME TE LEXUARA

17 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)
16 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)
16 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
16 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
11 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
18 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

LEXO MË SHUMË

gentian zenelaj

Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luizi

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)

heidi romeo

Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

INFO

NA NDIQ