Jul Deda pranon të luajë një film erotik me Egla Cenon?

Picture of INA
INA

05/06/2024

Juli ra në kurthin e Salsano Rrapit, Adi Pojanit, Visjan Ukcenajr dhe Edea Demaliajt në emisionin “Ndryshe”, ku ai duhet të zgjidhte të bënte një film me kolegen e tij apo jo.

Ata do të ishin dy protagonistë, të cilët do të ishin kolegë dhe e urrenin njëri-tjetrin. Më pas, nga urrejtje do të kalonte në dashuri, ku çifti edhe puthej në fund. Gjithashtu, atij iu bë e ditur se ishte i pari që kontaktohej dhe pas aprovimit të tij do të telefonohej edhe Egla.

Ja se si u përgjigj Juli:

Idea është që duhet t’ja shpjegoni edhe pak Eglës këtë, sepse unë duhet ta mendoj njëherë me të thënë të drejtën. Të luaj me Eglën tani në këto momente me këtë lloj sinopsi që po më shpjegon ti dhe aq më tepër që ju nuk keni mbyllur as skenat e fundit, që me sa po kuptoj nga sinopsi janë fiks skenat e orgazmës. Ky është fundi i filmit me çfarë po kuptoj.

Edea më tepër shtoi se fundi do të ishte një skenë eksplicite, e paparë ndonjëherë midis dy aktorëve në ekranet shqiptare dhe që do t’i dhuronte mjaft ndjenja të veçanta shikuesve.

Shumë ide interesante kjo. Tani me këto resurse fizike që kam unë nuk e di sa do t’i lag njerëzit. Nuk më ka propozuar ndonjëherë ndonjë njeri të luaj një film me skena eksplicite që të dalin njerëzit e lagur nga kinemaja. Është hera e parë në jetën time që më ndodh kjo.

Pasi e kuptoi që ishte pjesë e rubrikës, Juli u shpreh:

Më këputët shpirtin me këtë skenën erotike me Eglën. Nuk di domethënë. Edhe isha duke e imagjinuar skenën eksplicite me Eglën. Aty më erdhi për të qeshur se po imagjinoja një skenë me majdanoz nëpër mure. Era majdanoz gjithandej. I shpepur, i qepur siç i ka Egla thashë mos i keni futur në skenar edhe këto, edhe u kry muhabeti kaq ishte. Edhe do dalin njerëzit jo të lagur, por të çmendur nga kinemaja.

TË FUNDIT
4 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
4 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
7 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
1 ditë
Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan
2 ditë
Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

ME TE LEXUARA

7 orë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
4 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
4 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Screenshot_2024-06-12-21-37-29-282_com.android.chrome-edit

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

Screenshot_2024-06-10-20-46-34-823_com.facebook.katana-edit

Video/ Luizi sjell këngë të re me Melindën, publikon pak nga muzika

linda blero

“Më ka ngacmuar”/ Ish-bashkëshortja i del në mbrojtje Bleros, pas akuzave nga Linda

sara HOXHA LEDRI

Çfarë ndodhi? Sara Hoxha shpërthen në lot në mes të mes të koncertit!

INFO

NA NDIQ