Juli për ‘humbjen’ në Big Brother: Gjithkujt i duhen 100 mijë euro, por jo gjithkush e kupton sa e rëndësishme është dashamirësia e njerëzve

Picture of INA
INA

10/06/2024

Aktori Julian Deda u shpall finalisti i dytë në Big Brother VIP Albania 3.

Ai u shpreh i lumtur për këtë arritje dhe për atë se ka fituar zemrat e publikut.

I njëjti ka bërë një reagim të ashpër në rrjete sociale pasi ka marrë shumë mesazhe për humbjen në BBVA, rrjedhimisht çmimin e madh, nga fansat e Egla Cenos dhe Romeo Veshajt.

Postimi i plotë i Julit (pa ndërhyrje):

“Përshëndetje të gjithë fansave me profile fallso te E dhe R, që më shkruani në inbox, duke dashur të më intimidoni me fjalinë e famshme ‘te erdhi inat që nuk more 100 mijë euro’.

Si fillim, unë e kam thënë edhe brenda shtëpisë, se më i rëndësishëm për mua ishte prezantimi para publikut në modulin Bio. Kam thënë gjithashtu që më intereson më shumë fitorja se sa lekët në vetvete.Gjithkujt i duhen 100 mijë euro, por jo gjithkush e kupton sa e rëndësishme është dashamirësia e njerëzve, që vërtetë nuk të mbush xhepat, por shpirtin, zemrën dhe mendjen ti mbushin plot.

Por, për merakun tuaj, sapo ti bëj 100 euro, do të ju lajmëroj, që të flini rehat ju bashkë me E dhe R”.

TË FUNDIT
3 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
3 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...

LEXO MË SHUMË

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

INFO

NA NDIQ