Juli rrëfen 3 karakteristikat që duhet të ketë fituesi i ‘BBV3’

INA
INA

01/04/2024

Banorët e shtëpisë më të ndjekur kanë kaluar natën në arenën ‘Supersport’.

Gjatë qëndrimit të tyre në arenë ata kanë zhvilluar aktivitete të ndryshme.

Teksa kanë luajtur lojën ‘5 sekonda’, Roza Lati ka zhvilluar pyetje të ndryshme për secilin banor.

I pyetur për 3 karakteristikat që fituesi i ‘BBV3’ duhet të ketë, Jul Deda u përgjigj:

‘Të jetë bob, gjigand dhe legjend’, këto janë 3 karakteristikat që fituesi i Big Brother Vip duhet të ketë sipas Julit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ