Julian Deda në stilin e Luiz Ejllit

INA
INA

16/01/2024

Aktori i njohur nga Shkodra, Julian Deda ka filluar furishëm lojën e Bigbrother3. Ai po bën shaka dhe humor në stilin e Luiz Ejllit, por a do t’ia dal, ende nuk dihet, shkruan Ina al.Për një kohë të shkurtër ai është përfshirë edhe në debate të shumta me banorët tjerë. Tani varet se si do t’a pranoj publiku. Të shohim nëse vlen thënia: Me qen Shkodran, gjitha i ban(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

INFO

NA NDIQ