Julian Deda rikthehet në Top Channel? Aktori i humorit habit fansat

Picture of ina-online
ina-online

09/07/2023

Mesazhi thumbues i Visjan Ukcenajt për mikun e tij më të mirë, aktorin shkodran të humorit Jul Deda, na ka futur të gjithëve në mendime. A do të këtë një rikthim të Julit në Top Channel në shtator?

Visjani la të nënkuptohet që po, do të kemi një vjeshtë të zjarrtë dhe energjike në televizionin kombëtar të të gjithë shqiptarëve. Mirëpo, a është ky pretendim 100% real apo aktori ka luajtur në mënyrë perfekte bllofin për të konfuduar më tepër publikun në atë çka “po gatuan” Deda pas largimit kasti që e kishte shoqëruar prej vitesh, kjo mbetet për t’u parë.

I ngacmuar nga moderatorja Erjona Rusi për një përgjigje të hapur, Jul Deda ka zgjedhur të “bunkerizojë” veten, duke thënë thjesht “së bashku mund të shihemi më shpesh”. Por, për të kuptuar se çfarë do të thotë saktësisht kjo, nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim shtatorin.

Prisni edhe ju me ne sepse kurrë s’i dihet.

Visjan Ukcenaj: Për Dedën s’kam çfarë flas më. Jut ë gjithë e njihni tashmë sa dimensional është ai. Kështu që unë e përshëndes dhe i uroj suksese në projektet e reja…

Visjan Ukcenaj: … sepse tashmë jemi të gjithë individë të lirë dhe do të kemi surpriza besoj së shpejti për të gjithë. Dikush në Top, dikush andej, dikush këtej. Unë uroj më të mirën për Dedën në projektet e reja. Të përqafoj Deda dhe ju përshëndes publiku me surpriza në shtator.

Jul Deda: Është e vërtetë kjo që thotë Visiani, e kam pasur me tepri atë sensin e energjisë.

Erjona Rusi: Jo jo, po kjo pjesa e projekteve? Ëëë, si është kjo?

Jul Deda: Tashi lëri këto tashi…

Erjona Rusi: Nuk tregosh asgjë? Do e lëmë për në shtator?

Jul Deda: Jo, nuk do të tregoj asnjë gjë.

Erjona Rusi: Për kokainën isha në rregull unë.

Jul Deda: Për atë kokainën që thotë ai (energjinë e madhe) ishe në rregull. I përshëndes të gjithë çunat dhe gocat nëpërmjet Visjanit, sepse u bën gjithë këto vite që punojmë bashkë dhe shpresoj të rishihemi nëpër projekte të reja.

Erjona Rusi: Patjetër, i përshëndesim edhe ne. Shumë suksese.

Jul Deda: Kurse bashkë mund të shihemi më shpesh.

Erjona Rusi: Aaa… “Bashkë mund të shihemi më shpesh”- urojmë, pse jo.

TË FUNDIT
5 orë
“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!
5 orë
Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)
5 orë
Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi
6 orë
Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…
1 ditë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...

ME TE LEXUARA

1 ditë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
1 ditë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
1 ditë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin
1 ditë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...
6 orë
Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…
5 orë
Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi
5 orë
Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)

LEXO MË SHUMË

Olta

“Ngele duke NXJERR gj*ks e b… jashtë”, Olta Gixhari me FOTO provokuese, fansat vërshohen me kritika!

motrat kabashi arta dhe ana

Pas konfliktit mes Arta Kabashit dhe Bardhit, reagon ashpër e motra (FOTO)

luiz ejlli

Luiz Ejlli reagon për vdekjen e Faton Hajrizit: Hero duhet t’i themi

julian deda erjola lediona

Mikeshë të vërtetë Erjolën apo Ledjonën? Juli thotë emrin e…

Egla Big brother

Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova…

bigbrother

Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin

klevisa

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare

julian deda

Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!

BEBE Rexha

Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

INFO

NA NDIQ