Juve thyen Fioren dhe…VAR, Allegri: Tre pikë të rëndësishme, por duhet qetësi (VIDEO)

Picture of INA
INA

08/04/2024

2 pikë në 4 ndeshjet e fundit vendosën jo pak në siklet “Zonjën e Vjetër”, por Juventus rikthehet të fitojë pikërisht atëherë kur duhet, thyen Fioren 1-0 duke përforcuar pozitat e tyre në zonën Champions. Fiore ishte një tabu për Vlahovic, dhe e tillë do të mbetet, pasi sulmuesi serb nuk arriti as këtë herë t’i shënonte, në fakt e bëri diçka të tillë, arriti të dërgojë dy herë topin në rrjetë, por në të dy rastet VAR i anuloi për pozicion jashtë loje.

TË FUNDIT
51 minuta
​Xhaka apo Gjimshiti, sot finalja e Ligës së Evropës
10 orë
Ethet e Europianit sa vjen e po shtohen, fanelat më kërkuara janë nga Zvicra dhe Shqipëria
12 orë
Veprim i jashtëzakonshëm nga Dortmundi para finales së Ligës së Kampionëve me Real Madridin
12 orë
Ronaldo: Krenar që jam kthyer tek Portugalia
12 orë
Haaland zbulon se kur e kuptuan që do ta fitonin Ligën Premier edhe pse gara për titull ishte e hapur

ME TE LEXUARA

12 orë
Haaland zbulon se kur e kuptuan që do ta fitonin Ligën Premier edhe pse gara për titull ishte e hapur
12 orë
Ronaldo: Krenar që jam kthyer tek Portugalia
1 ditë
Gattuso përgatitet për të shkuar në Ligën Saudite...
12 orë
Veprim i jashtëzakonshëm nga Dortmundi para finales së Ligës së Kampionëve me Real Madridin
1 ditë
Zbulohen detajet e kontratës së Thiago Mottas me Juventusin, pritet zyrtarizimi...
10 orë
Ethet e Europianit sa vjen e po shtohen, fanelat më kërkuara janë nga Zvicra dhe Shqipëria
1 ditë
Modriqi udhëheq Kroacinë ndaj Shqipërisë
51 minuta
​Xhaka apo Gjimshiti, sot finalja e Ligës së Evropës

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240522-185600~2

​Xhaka apo Gjimshiti, sot finalja e Ligës së Evropës

flamuri kuq e zi dhe zvicra

Ethet e Europianit sa vjen e po shtohen, fanelat më kërkuara janë nga Zvicra dhe Shqipëria

Borusia Dortmund

Veprim i jashtëzakonshëm nga Dortmundi para finales së Ligës së Kampionëve me Real Madridin

Ronaldo Al Nassr

Ronaldo: Krenar që jam kthyer tek Portugalia

Haaland

Haaland zbulon se kur e kuptuan që do ta fitonin Ligën Premier edhe pse gara për titull ishte e hapur

taulant-seferi

Taulant Seferi konfirmon formë e mirë, vjen goli i 11-të në Arabinë Saudite

toni kroos kros

Mesazhi fantastik i yllit të Man United pasi Kroos njoftoi për pensionim nga futbolli

CHelsea

Emra shokues në listën e Chelseat për postin e trajnerit pas largimit të Pochettinos

toni kroos kros

Real Madrid, zemërthyer për lamtumirën e Kroos: Legjendë e madhe të klubit tonë, përjetë në zemrat e tifozëve madrilenë

INFO

NA NDIQ