Juventus ngre sot trofeun

Bardhezinjtë kanë grumbulluar edhe Vrionin

Sot në mbrëmje Juventus do të ngrejë trofeun e siguruar matematikisht në javën e 36 të kampionatit.

Kampionët e Italisë do të luajnë me Romën në orën 20:45 dhe për këtë takim pa objektiva kanë grumbulluar disa lojtarë të skuadrës U23 mes tyre dhe shqiptarin Xhakomo Vrioni.

Kristiano Ronaldo është lënë pushim. Një mundësi për sulmuesin shqiptar të debutojë në Serie A. Për Juven është kampionati i nëntë radhazi dhe i 36 në total.

Tv Klan