Juventusi e vendos në listën e transferimeve mesfushorin Paul Pogba

Picture of ina-online
ina-online

28/06/2023

Për t’u përgatitur më mirë për sezonin 2023/24, mesfushori i Juventusit, Paul Pogba, do të fillojë stërvitjet për sezonin e ardhshëm 10 ditë më herët se shokët e tij më 2 korrik.

Në të njëjtën kohë, sipas La Gazzetta dello Sport, klubi ka pyetje për gjendjen fizike të francezit. Juventusi gjithashtu duhet të reduktojë listën e pagave.Këta faktorë e bëjnë Pogban një nga lojtarët që mund të shitet këtë verë.

Turinezët janë gati të dëgjojnë oferta për mesfushorin nëse ka.30-vjeçari Pogba iu bashkua Juventusit verën e kaluar, por për shkak të lëndimeve, ai luajti vetëm 10 ndeshje gjatë sezonit, në të cilat dha 1 asistim.Transfermarkt e vlerëson lojtarin 15 milionë euro.

TË FUNDIT
5 orë
Spanja kampione e Evropës
18 orë
Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në...50 mijë euro
18 orë
Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca
18 orë
Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024
19 orë
Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024

ME TE LEXUARA

19 orë
Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024
18 orë
Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024
18 orë
Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca
18 orë
Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në...50 mijë euro
5 orë
Spanja kampione e Evropës

LEXO MË SHUMË

IMG_4367

Spanja kampione e Evropës

spanja

Çmime të frikshme për finalen e Europianit të Gjermanisë, një biletë në tregun e zi shkon deri në…50 mijë euro

southgate

Trajneri i Anglisë: Qëllimi im i vetëm për dy vite ishte fitimi i Europianit, rëndësi ka rezultati dhe jo performanca

euro 2024 gjermani

Blindohet Berlini, masat e marra për finalen e Euro 2024

spanja-vs-anglia

Spanjë apo Angli? Superkompjuteri parashikon fituesin e Euro 2024

euro 2024 gjermani

Pesë ‘betejat’ më të rëndësishme që mund të vendosin fituesin e Euro 2024

spanja-vs-anglia

Diferenca në minuta mes Spanjës dhe Anglisë është skandaloze – analiza interesante dhe detaje rreth finales së Euro 2024

spanja-vs-anglia

Kush do ta fitojë Euro2024: Taktika, aftësitë individuale, apo të dyja bashkë – Flasin ekspertët

Dështimi i sulmuesve në Euro 2024 – çfarë thonë ekspertët dhe a ka ndryshuar tashmë loja

INFO

NA NDIQ