Ka humbur Melhim Azizoski, familjarët kërkojnë ndihmë!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/04/2023

Ka humbur 39-vjeçari, Melhim Azizoski nga fshati Pllasnicë.

Ai ka humbur gjurmët tashmë e tre ditë. Siç njoftojnë nga familja, Melhim shtëpinë e ka lëshuar në ora 7 të mëngjesit të datës 24.04.2023 kur ka shkuar në punë, i veshur me uniformë të punëtorit dhe më nuk është kthyer.

Është i gjatë rreth 1.65 cm dhe ka flokë gështenje.

Banorët e shqetësuar na thonë se Melhimi ishte një njeri mikpritës, gjithmonë i lumtur dhe i urtë.

Në dimër punonte në një kafene, ndërsa jashtë sezonit bënte edhe punë ndërtimi për të fituar më shumë.

Çdo informacion është i mirëseardhur për familjarët. Nëse ndokush e sheh, le të paraqitet në stacionin më të afërt policor pasi edhe policia po kërkon ndaj tij.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari

Taravari: Faliminderit, në një kohë rekord nënshkruat për kandidaturën time për President!

urim etemi bilall kasami

Kasami prezanton prurjen e radhës në Lëvizjen BESA

lsdm mitrevski kovacevski zecevic kryesia

LSDM dorëzon në Kuvend propozim-ligjin kundër rritjes së pagave për funksionarët

fejzi hajdari

Hajdari: Kandidatët shqiptarë garë për nënshkrime, kandidatët maqedonas për president

radoicic radojcic spiric

VIDEO: Radoiçiq grushton ish-kryetarin ilegal të Mitrovicës së Veriut

card-trump

Made in Veles: Kartelat ‘milionëshe’ me portretin e Trumpit

pendarovski bujar osmani

Pendarovski me 400 euro rrogë do të shpërngulej nga Maqedonia, Osmani me mbi 2.500 euro rrogë thotë se mund të detyrohet të marrë borxh! Qytetarët si ia dalin?

Oleksiy Goncharenko

Deputeti ukrainas porosi për Kosovën: Armatosuni, askush nuk ju mbron!

MVR-polici-a-1-750x430

(VIDEO) Hetohet lidhja ndërmjet vrasjes në Bllacë dhe djegies së lokalit në Çair

INFO

NA NDIQ