Ka ndërruar jetë vajza që u godit nga automjeti në bulevardin “Boris Trajkovski” në Shkup

INA
INA

1 Shtator, 2023

Vajza e cila u godit pardje në bulevardin “Boris Trajkovski” në Shkup ka ndërruar jetë.

Siç mëson “Sloboden Peçat”, vajza është transportuar menjëherë në Klinikën “Nënë Tereza”, ku është operuar menjëherë, por ajo iu nënshtrua plagëve të marra.

“Në datën 30.08.2023 rreth orës 22:30,është raportuar në SPB se në bulevardin “Boris Trajkovski” në Shkup një automjet “Alfa Romeo” me targa të Shkupit ka goditur një të mitur nga Shkupi, pas së cilës shoferi është larguar nga vendi i ngjarjes. E mitura është dërguar në Kompleksin Klinikë “Nënë Tereza”, ku është konstatuar se ka plagë të rënda. Një ekip nga SPB Shkup ka inspektuar vendin dhe po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit. Në lidhje me ngjarjen janë arrestuar të dyshuarit”, thuhej në raportin e MPB-së për aksidentin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shkupi

BERZH: Maqedonia këtë vit do të ketë rritje ekonomike për 2%, vitin e ardhshëm për 3%

Screenshot_2023-09-27-12-57-46-259-edit_com.facebook.katana

Ministri Shfeçla jep detaje të reja nga aksioni. Ja kush është njëri nga të vrarët

Fatmir-Bytyqi

Bytyqi për Zërin e Amerikës: Partnerët tanë strategjikë vërejnë dhe mbështesin përparimin tonë drejt Bashkimit Evropian

dacic

Daçiq “nuk e di” nëse Radoiçiq është në videon që nxori Sveçla

2579CC16-59D8-405E-B69C-2C3375E03728

Çka paralajmëron Fatmir Limani?!

policia-714x420

Të shtëna me armë zjarri në Gjorçe Petrov, plagoset një person

jusuf buxhovi

Mashtrimi i “konfliktit të grirë” me Serbinë dhe modeli i Donbasit?

abdulla mehmeti

Shërbimet sekrete serbe dhe ruse janë të infiltruara thellë edhe në Maqedoni

Afrim Bunjaku

Qeveria jep 50 mijë euro për familjen e policit Afrim Bunjaku

INFO

NA NDIQ