Kallëzim penal ndaj 27-vjeçarit nga Kumanova

Picture of INA
INA

27/09/2023

Zyra e jashtme për punë kriminale në Kriva Pallankë ka paraqitur kallëzim penal kundër M.D.(27) nga Kumanova, për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale “rrezikim i sigurisë”, njoftojnë nga MPB.

Siç njoftojnë nga MPB kundër kumanovarit është paraqitur kallëzim penal për shkak se ka kanosur me sharrë elektrike dhe ka tentuar të godasë një polic pyjor.

“Me datë 17.07.2023 në fshatin German të Krivapallankës përderisa punonjësit e policisë pyjore kanë kryer kontrolle dhe kanë konstatuar parregullsi në transportin e drunjve, i akuzuari i ka kanosur me sharrë elektrike, pas së cilës ka tentuar të godasë edhe me veturë një punonjës të policisë pyjore”, thuhet në njoftimi e policisë.

TË FUNDIT
53 minuta
Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare
56 minuta
Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!
60 minuta
Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë
1 orë
Përmendën padinë ndaj Drin Ahmetit, Bexheti porosi VMRO-së: Nuk na frikësoni
1 orë
Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

ME TE LEXUARA

1 ditë
Çavkov del nga burgu
1 orë
Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima
17 orë
Nga BDI thonë se ideja për ndarje ka ardhur nga degët partiake, janë hedhur lloj lloj opsione
1 ditë
Biblioteka Kombëtare e Kosovës vjen me Ekspozitë në kuadër të Verës Kulturore në Tetovë
5 orë
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!

LEXO MË SHUMË

63966BD2-B758-4ED5-9370-0599EA2B88F0

Aksion nga Dogana e Maqedonisë: Sekuestrohen fustane, motoçikleta e cigare

policia

Qeni ngordhi nga i nxehti pasi polici e harroi në veturë!

stadiumi tetoves

Kush do të financojë stadiumin e Tetovës? Kasami shpreson në ndihmën e Qeverisë

blerim bexheti

Përmendën padinë ndaj Drin Ahmetit, Bexheti porosi VMRO-së: Nuk na frikësoni

moti shiu

Prej nesër fillon ulja e temperaturave, pritet shi i rrëmbyeshëm dhe bubullima

arben taravari

Taravari – Melsom: Thellimi i bashkëpunimit në shëndetësi

bilall kasami asim izairi

Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!

bia-serbe

Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut

kredite denar

Paga mesatare në muajin maj 41.252 denarë

INFO

NA NDIQ