Kallëzim penal ndaj një 27-vjeçarit nga Kumanova, ka sulmuar punonjësit e policisë pyjore

INA
INA

27/09/2023

Zyra e jashtme për punë kriminale në Kriva Pallankë ka paraqitur kallëzim penal kundër M.D.(27) nga Kumanova, për shkak të dyshimit për kryerjen e veprës penale “rrezikim i sigurisë”, njoftojnë nga MPB.

Siç njoftojnë nga MPB kundër kumanovarit është paraqitur kallëzim penal për shkak se ka kanosur me sharrë elektrike dhe ka tentuar të godasë një polic pyjor.

“Me datë 17.07.2023 në fshatin German të Krivapallankës përderisa punonjësit e policisë pyjore kanë kryer kontrolle dhe kanë konstatuar parregullsi në transportin e drunjve.

I akuzuari i ka kanosur me sharrë elektrike, pas së cilës ka tentuar të godasë edhe me veturë një punonjës të policisë pyjore”, thuhet në njoftimi e policisë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bilall Kasami

Kasami: Ky pushtet nga frika e humbjes, ka vendosur të manipulojë zgjedhjet

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

Këshilltari i Pacollit zbulon detaje për të ardhurat, bizneset dhe punën e Naim Murselit

Levizja Evropiane per ndryshim LEN opozita shqiptare

Gashi: Pushteti po përgatit falsifikimin e zgjedhjeve, ne nuk do ta lejojmë këtë!

takimi lidereve lideret

Partitë merren vesh për mbajtjen e zgjedhjeve, ja datat?

Krenar Lloga

Lloga: Dënimi me vdekje është i ndaluar tek ne, por mendoj se do të ishte shpëtim për ata monstra

OBSH

OBSH: Sëmundjet në Gaza mund të jenë edhe më vdekjeprurëse se sulmet ajrore

blerim sejdiu

Zhelinë/ Sejdiu ka penguar prerjen e druve nga një kompani private: Dëmtim brutal i natyrës

Trajanov

Trajanov propozon: Zgjedhje pa qeveri teknike dhe një Njësi Zgjedhore

Arben Taravari

Shfuqizimi qeverisë teknike, Taravari: Tendenca e VMRO-së është më shumë të mos ketë kryeministër shqiptar

INFO

NA NDIQ