‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

INA
INA

10/12/2023

I ftuari i kësaj radhe në emisionin “Expuls” ka qenë këngëtari i njohur, Mandi Nishtulla.

Gjatë intervistës, Mandi është shprehur i revoltuar se edhe pse është artist që të gjithë e duan, nuk është dekoruar asnjëherë.

Gjithashtu këngëtari tha se nëse ai do t’i futej politikës do të kishte mbështetjen e shumë personave, teksa përmend emrin e kryeministrit Rama, duke e sfiduar hapur.

“Unë nuk dua vetë t’i futem politikës, se pasha zotin e madh gjysmë milioni jevgj e gabel vinë mbrapa meje”,- u shpreh ai.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ