‘Kam qeshur me lojën që bënte Luizi, por problemi ishin banorët që mahniteshin me atë’! 

INA
INA

10 Maj, 2023

Krist Aliaj ka dhënë dje një intervistë ekskluzive për TAR nga Adi dhe Salsano, ku ka folur për rrugëtimin e tij në “Big Brother VIP 2”.

Ish-banori u shpreh se nuk e kishe idenë që mund të kishte fansa. Ai shtoi se ka pasur një moment që ka menduar se mund ta fitonte BB VIP, pasi po shkonin gjërat mirë për të dhe kaloi shumë situata të ndryshme.

Ndërsa i pyetur në lidhje me Luiz Ejllin, nëse do vazhdojë ta kritikojë edhe tani që pa suksesin e madh të tij, Kristi tha:

“E di çfarë është e bukur? Unë për Luizin kritikat i kam thënë të gjitha brenda. Isha shumë i qartë që në fillim, tani nuk kam asgjë më çfarë të them. Ai tentoi të bëhej kontrolluesi i dinamikave të shtëpisë dhe në një farë mënyre ia arriti. Kam qeshur shumë me atë, problemi nuk ishte Luizi ishin po banorët që mahniteshin nga ajo sjellje. I kam thënë çfarë shikoni ju tek ky person?”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ