“Kam të bëhem nënë pa pasur burrë”, Adelina Ismaili reagon pas deklaratës së Saranda Bogujevcit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

10/03/2023

Deputetja shqiptare Saranda Bogujevci e cila është shtatzënë, potencoi se është duke pritur të sjellë në jetë një fëmijë pa pasur një partner dhe mendon se këtë të drejtë duhet ta kenë shumë gra.

E teksa mbi këtë deklaratë të saj ka pasur reagime të shumta, ka edhe prej atyre që i kanë dalë në mbrojtje deputetes së VV-së.

Njëra ndër to, është këngëtarja e madhe Adelina Ismaili, e cila i ka dedikuar Sarandës një shkrim në InstaStory.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

juli luizi

Juli i ka dy llafe për Luizin (video)

vajzat bbv big brother vip

Vajzat e BB VIP thurin planin për të shpëtuar banorin nga eliminimi. Çfarë ndodhi në dush?

bardhi

Motra e Bardhit refuzoi të takoj Sarën

Albi Nako

Albi Nako akuzohet për bullizëm, ironizoi me peshën e një vajze të vogël në emision

graciano romeo

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Graciano tagani

Ky është i eliminuari i mbrëmshëm nga Big Brother Vip Albania, u largua pa përshëndetur asnjë banor

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

INFO

NA NDIQ