Kamioni serb ndalohet në Skënderaj, po e bartë një mjet ushtarak (VIDEO)

ina-online
ina-online

9 Shtator, 2023

Në fshatin Runik të Komunës së Skenderajt është parë një kamion i cili dyshohet se po barte mjete ushtarake. Media ka siguruar pamjet ku kamioni me tabela të Rashkës po bart mjete ushtarake të dyshimta.

Në pamje të cilat i ka siguruar indeski, shihet edhe një veturë e policisë.

Zyrtarisht përkundër insistimit të Indeksonline, Policia e Kosovës nuk ka kthyer përgjigje lidhur me këtë rast.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shkup

Publikohet lista e vendeve më të sigurta në botë, Maqedonia e Veriut në vendin e 38-të

nenad-canak-1130x635

Sulmi terrorist në veri, Çanak: Inteligjenca perëndimore e dinte, kurthi për Vuçiçin

pasaporta-e-kosoves-800x460-1

Ambasada Gjermane: Kush ka pasaportë të Kosovës, nga 1 janari lëvizë pa viza në zonën Shengen

Petar-Boskovic

Ish-kreu i ministrisë serbe të mbrojtjes: Policia e Kosovës ka treguar se nuk janë mizorë

Ganimete Musliu-600x3601696240829

Musliu: Serbia po ndërton bazë ushtarake afër kufirit me Kosovën

Radojcic vilat pasuria

Luksi dhe fitimet e mëdha: Sa kushton vila e Radoiçiqit dhe si u pasurua kaq shumë ky njeri?

evn-fatura

Është rritur çmimi i energjisë elektrike në RMV, ESHS: Çmimi mesatar është 6.737 denarë për një kilovat orë

qeveria kovacevski4

A ka krizë në Qeverinë e Maqedonisë së Veriut?!

vucic

Vuçiq: Nuk duam luftë, Serbia nuk do të dërgoj forca ushtarake në Kosovë

INFO

NA NDIQ