Kanë hatërmbetje apo janë miq? Me veprimin e fundit, Efi i vë vulën marrëdhënies me Luizin

INA
INA

5 Qershor, 2023

Një nga dyshet më të pëlqyera brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 2” ka qenë Efi Dhedhes dhe Luiz Ejlli. Por marrëdhënia e tyre shoqërore ndryshoi pas rihyrjes së Efit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ajo pati disa konflikte me Kiara Titon, të nisura që nga jashtë BB VIP. E tashmë të gjithë po pyesin veten sesi është sot marrëdhënia mes Luizit dhe Efit?

A flasin pas përfundimit të reality show-t? Këtë na e zbuloi dje Efi, e cila postoi një video nga kënga e re e Luizit, si për të treguar mbështetje.

Efi i bëri “tag” Luizit e madje e shoqëroi me një emoji në formë zjarri, si për të thënë: Kënga ishte zjarr.

Pas përfundimit të BBV, Efi ka qenë më e tërhequr se banorët e tjerë. Nuk dihet nëse ajo do angazhohet në ndonjë projekt televiziv.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

alberije

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

INFO

NA NDIQ