Kapet drogë në një autobus të Shkupit!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

3 Shkurt, 2022

Në vendkalimin kufitar Tabanocë, zyrtarë policor të Departamentit të Policisë Kriminale – Sektori për tregti të paligjshme me drogë, armë dhe substanca të rrezikshme kanë arrestuar J.F. (31) nga fshati Nigishtan i Shkupit dhe A.B. (18) nga Republika e Kroacisë.

Gjatë kontrollit të autobusit të një agjencie turistike nga Shkupi, në bagazhin e tyre të mbushur me paketim të produkteve të ndryshme ushqimore, u gjetën dhe konfiskuan rreth dy kilogramë heroinë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

varga eurotalks

Politika e Vuçiçit njësoj si e Millosheviçit, Varga për Eurotalks (VIDEO)

elmi

Aziri: Ja çfarë e pengoi bashkimin e Alternativës, Besës dhe ASH-së? (VIDEO)

rama bbc

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo. Tani është koha për paqe

Mickoski-vmro

Mickoski: Jam për një Qeveri të gjerë pro-maqedonase, tani jemi të nënshtruar nga BDI

Aggeler

Aggeler: Maqedoninë e Veriut e presin vendime të vështira, por ne jemi aty

Struga-780x439-1

Struga pret mërgimtarët për sezonin veror

kurti-1

Kurti zbulon një për një, emrat e sulmuesve të KFOR-it

droge

Aksion i përbashkët Maqedoni – Greqi, kapen 160 kg kokainë me vlerë 10 milionë euro

Saimir_Tahiri

Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

INFO

NA NDIQ