Kapet me marihuanë në qendër të Shkupit, arrestohet i riu nga Vizbegu

INA
INA

03/01/2024

Nga MPB njoftojnë se gjatë ditës së djeshme në qendër të Shkupit është arrestuar një i ri nga Vizbegu i Shkupit, pasi tek i njëjti policia ka gjetur marihuanë.

“Me datë 02.01.2024, në ora 17:20 në zonën e Qendrës, zyrtarë policorë nga Njësiti i Policisë Intervenuese pranë SPB-Shkup e kanë privuar nga liria A.S.(23) nga fshati Vizbeg, Shkup, për shkak se i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë”, thonë nga MPB.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

hysni shaqiri

Shaqiri: Këto zgjedhje i fiton opozita shqiptare

Moti_26-780x470-1

Moti sot paradite me diell, pasdite me vranësira të ndryshueshme

Bujar Osmani

Rreziku nga Rusia – Ja kur hapet “kutia e Pandorës” sipas Bujar Osmanit!

IZETT-1392x928

Izet Mexhiti: Përplasjet e mia në BDI datojnë nga viti 2016 kur isha kundër koalicionimit me Nikolla Gruevskin

IMG_9321

VIDEO/Pajaziti: Premtimet e Ali Ahmetit për heqjen e 20%, reprizë që 20 vite vazhdimisht përsëritet

Taravari Gostivar

Taravari: Për pak orë mblodhëm 8 mijë nënshkrime

policia-mk

Vrasje në Bllacë, krisma armësh

imer

Selmani: Për demokracinë do të ishte e shëndetshme që presidenti të zgjidhet në Kuvend

autobus-besa

Aktvendimi për “Besa Transin” do të shpallet më 7 mars

INFO

NA NDIQ