Kapet në flagrancë hajni nga Kumanova

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/03/2023

MPB njofton se në orët e para të ditës së sotme është kapur në flagrancë një hajn nga Kumanova.

“Sot (09.03.2023) në ora 01:40, zyrtarët policorë të SPB-Kumanovë kanë privuar nga liria E.I.(32) nga Kumanova. Ai është kapur duke tentuar të marrë sende nga një shtëpi në rrugën “30 Korriku” në Kumanovë. E.I. është ndaluar në stacion të policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës”, thonë nga MPB.

TË FUNDIT
4 orë
Shërbimi Sekret Amerikan: Trump është i sigurt. Nisin hetimet
4 orë
Incidenti në Pensilvani ku u plagos ish-Presidenti Trump, dyshohet për një të vdekur
4 orë
Krisma armësh në tubimin e Trump, largohet i gjakosur nga skena (VIDEO)
8 orë
Çka vendosi BDI në Gostivar, flet Arbër Ademi
11 orë
Fetai: E shndërruan shtetin në kazino me qiell të hapur

ME TE LEXUARA

4 orë
Shërbimi Sekret Amerikan: Trump është i sigurt. Nisin hetimet
20 orë
Mickoski: Marrëdhëniet e mira fqinjësore janë rrugë me dy kahje, pyetja e vërtetë është pse Greqia nuk e respekton Marrëveshjen e Prespës
14 orë
Facebooku e Instagrami ia heqin kufizimet Donald Trumpit
20 orë
Samiti i NATO-s, shqetësimi për shëndetin e Biden hedh hije mbi samit
14 orë
DASH: Rusia po kërkon të shfrytëzojë tensionet ndëretnike në Kosovë dhe rajon
18 orë
Propagandë e fëlliqur kundër turizmit në Shqipëri, avokati nga Kosova flet nga Vlora
14 orë
Rritet fluksi i hyrje-daljeve në Tabanoc
17 orë
Memedi: Janë ndërmarrë masat për rastin e foshnjes 4 muajshe, do ketë përgjegjësi
14 orë
Sindikata e Gazetarëve të RMV-së: Ndalini konferencat për media në ambient të hapur në mes të valës së të nxehtit

LEXO MË SHUMË

trump-6-1

Shërbimi Sekret Amerikan: Trump është i sigurt. Nisin hetimet

IMG_4336

Incidenti në Pensilvani ku u plagos ish-Presidenti Trump, dyshohet për një të vdekur

IMG_4335

Krisma armësh në tubimin e Trump, largohet i gjakosur nga skena (VIDEO)

ali ahmeti

Çka vendosi BDI në Gostivar, flet Arbër Ademi

Arben Fetai Qeveri

Fetai: E shndërruan shtetin në kazino me qiell të hapur

63cca913-aa66-4fdf-a82b-8dc41175a33c

Tetova më në fund sheh dritë në fund të tunelit, qytetarët thurrin elozhe për Bilall Kasamin

natasha gaber

Dorëhiqet drejtoresha e Akademisë për Gjykatës dhe Prokurorë, shkak presioni politik

kameramedia

Sindikata e Gazetarëve të RMV-së: Ndalini konferencat për media në ambient të hapur në mes të valës së të nxehtit

Tabanoc kufi

Rritet fluksi i hyrje-daljeve në Tabanoc

INFO

NA NDIQ