Kapiteni i Kombëtares shqiptare zgjidhet në formacionin e javës

ina-online
ina-online

15/03/2024

Kapiteni i Kombëtares shqiptare zgjidhet në formacionin e javës në Ligën e Europës!

Berat Gjimshiti ishte një nga lojtarët më të mirë në fushë për Atalantën, në përmbysjen që zikaltrit arritën kundër Sportingut në Ligën e Europës, duke u kualifikuar për në fazën tjetër.

Kapiteni i Kombëtares u vlerësua me notën 7.7 nga “Sofascore” dhe për këtë arsye, ai është vendosur dhe në formacionin më të mirë të javës në këtë kompeticion.

Krahë tij ishin dhe lojtarë të tjerë të mëdhenj si Teo Hernandez, Mohamed Salah, Kodi Gakpo etj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

edon-zhegrova

Dëmtohet Edon Zhegrova, ylli dardan humb sfidën ndaj Aston Villas

Anceloti

Ancelotti pas fitores ndaj Cityt: Të gjithë menduan se Reali kishte vdekur, por duhet të dini se Reali nuk vdes kurrë

Pep Guardiola

“ Nuk pendohem për asgjë”/ Guardiola uron Realin pas kualifikimit

Ronaldo Al Nassr

Ronaldo fiton gjyqin ndaj Juventusit, por nuk do të marr aq para se pretendonte

MUNICH, GERMANY - APRIL 01: Kingsley Coman (C) of Bayern München celebrates scoring the 4th team goal during the Bundesliga match between FC Bayern München and Borussia Dortmund at Allianz Arena on April 01, 2023 in Munich, Germany. (Photo by Alexander Hassenstein/Getty Images)

Bayern eliminon Arsenalin dhe kualifikohet tutje

Real Madrid's Brahim Diaz celebrates after he scored the opening goal during the Champions League round of 16 first leg soccer match between RB Leipzig and Real Madrid at the Red Bull arena stadium in Leipzig, Germany, Tuesday, Feb. 13, 2024. (AP Photo/Matthias Schrader)

Real Madridi e fiton dramën e madhe, e eliminon Man Cityn

champions-logo

Këto janë ndeshjet gjysëmfinale të Ligës së Kampionëve

akil

Arrestohet Akil Gjakova

mbape real

Mbappen e pyesin mos ka ndërruar mendje për largimin, kjo ishte përgjigja e sulmuesit francez

INFO

NA NDIQ