“Kaq i pafytyrë je?”/ Ç’ndodhi me Ledjonën dhe Julin?

Picture of INA
INA

30/06/2024

Ledjona Xheladinaj ka qenë një prej konkurrenteve të “BBV3” rrugëtimi i të cilës mbaroi kohë përpara finales. Ajo ka qenë e ftuar ditën e sotme në “Mos i Bjer me Top” nga Ronaldo Sharka teksa ka folur për jetën profesionale dhe atë private gjithashtu.

Siç e kemi parë, gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e “BBV3”, ajo ka patur një miqësi të ngushtë me Jul Dedën, një prej finalistëve të këtij edicioni.

Epo moderatori s’e ka lënë Ledjonën pa i shpëtuar një telefonate “prank” që ia bëri Julit.

Teksa gazetarja qëndroi serioze dhe e mbajti lojën deri në fund, siç duket aktori humorit, Jul Deda, nuk e kuptoi dhe nuk e priti aq mirë sa duhet

TË FUNDIT
24 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
2 ditë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
2 ditë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
2 ditë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
24 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ