Kaq ishte! Prishet marrëdhënia mes Bardhit dhe menaxherit të tij

INA
INA

16/03/2024

Pas daljes së papritur të Bardhit nga formati i ‘BBV3’, ai nuk ka marrë pjesë në asnjë intervistë, por ka qenë Sara ajo e cila gjatë një podcast-i të zhvilluar me Megi Pojanin ka treguar më tepër detaje rreth marrëdhënies së tyre, gjendjes shëndetësore të nënës së Bardhit dhe marrëdhënies që Bardhi ka me menaxherin e tij.

E pyetur se si është marrëdhënia mes Bardhit dhe menaxherit, Sara ka deklaruar se dyshja nuk ka kontakt me njëri-tjetrin.

“Nuk kanë kontakt. Mendoj që Bardhi ka patur mjaftueshëm arsye pa ndikimin tim fare për të arritur në konkluzionet e veta.’

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-18-10-35-56-803_com.android.chrome-edit

“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

meriton mjekiqi

‘Jua q*fsha familjen’! Meritoni shpërthen ndaj banorëve!

romeo donaldi

“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

INFO

NA NDIQ