Kasami prezanton aderimin e radhës në BESA

INA
INA

29/02/2024

Lideri i Lëvizjes BESA, Bilal Kasami ka prezantuar një prurje të re në kuadër të kësaj partie. Bëhet fjalë për Asdren Çelikun, gazetar, gjuhëtar, shkrimtar nga Shkupi.

“Në momentet më kyçe, kur populli ka nevojë për NDRYSHIM, kur e ardhmja duhet të ndërtohet nga njerëz me vlera dhe përvojë, Asdren Çeliku nga Shkupi i bashkohet KALASË së SHPRESËS dhe DINJITETIT.

Si gazetar, gjuhëtar, shkrimtar dhe autor i shumë projekteve mediatike, kryesisht për të rinjë, Asdreni do të jap kontributin e tij për zhvillim të shpejt të shoqërisë, me plot vlera dhe dinjitet. Ardhmëria është e sigurt kur është në duart e njerëzve të sigurt. KALAJA e SHPRESËS dhe DINJITETIT po rritet në vazhdimsi!”, ka shkruar Kasami. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

INFO

NA NDIQ