Kasami: BDI vodhi fonde dhe u bë milionere

Picture of INA
INA

21/04/2024

Koalicioni VLEN ka zhvilluar takime me mërgatën në Zvicër dhe Gjermani. Bilall Kasami nga Cyrihu tha për herë të parë shqiptarët nga Shkupi, Prishtina dhe Tirana janë bashkuar për të sjell ndryshimin. Ai tha se Tirana dhe Prishtina nesër në Qeverinë e Maqedonisë do të kenë një mbështetje nga VLEN.

Ne sot jemi këtu edhe për një arsye tjetër. Shqiptarëve të Maqedonisë më shumë se kurrë u duhet ndryshimi. Shqiptarëve u duhet që të largohet ky pushtet i korruptuar të cilët bënë miliona duke keqpërdorur fondet tuaja. Ju ia dhatë paratë për të bërë luftë dhe për t’u çliruar, ata i keqpërdorën dhe sot janë bërë milionerë”, tha Bilall Kasami, VLEN.

TË FUNDIT
33 minuta
Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV
39 minuta
Mexhiti: Nga 18 deputetë të Frontit, 3-4 deputetë me një këmbë janë pjesë e shumicës së re
40 minuta
Paradite mot me diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima
2 orë
Mexhiti: Unë dhe Taravari besoj që do të jemi në ekzekutiv, liderët kësaj radhe nuk do të rrijnë në Reçicë
8 orë
Cana kundër, por Duka nuk heq dorë për organizimin e “Euro 2027” me Serbinë për moshat U21

ME TE LEXUARA

20 orë
Fronti Europian në opozitë? Shaqiri: 130 mijë votues do ta mbrojnë të drejtën e tyre në çdo mënyrë, në çdo formë! Presim dorëzimin e mandatit
16 orë
Uji në Kumanovë prej sot mund të pihet
23 orë
Kacarkas i mbaron mandati, pasardhësi i saj do të bëhet i ditur në fund të kësaj jave
10 orë
Kurti me kandidatët e PVD-së nga Lugina e Preshevës në Prishtinë: Të dielën votoni për ndryshimin!
20 orë
Ndërroi jetë ish-luftëtari i UÇK-së, Vaid Sali

LEXO MË SHUMË

posta-780x439-1

Agjencia e postave do ta prezantojë gjendjen e tregut postar në RMV

Izet Mexhiti

Mexhiti: Nga 18 deputetë të Frontit, 3-4 deputetë me një këmbë janë pjesë e shumicës së re

Moti_26-780x470-1

Paradite mot me diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima

opozita shqiptare vlen len taravari gashi, kasami, mexhiti

Mexhiti: Unë dhe Taravari besoj që do të jemi në ekzekutiv, liderët kësaj radhe nuk do të rrijnë në Reçicë

IMG_2557

Cana kundër, por Duka nuk heq dorë për organizimin e “Euro 2027” me Serbinë për moshat U21

IMG_2555

Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet

albin kurti prishtine

Kurti me kandidatët e PVD-së nga Lugina e Preshevës në Prishtinë: Të dielën votoni për ndryshimin!

shkodra

Mediat serbe propagandë shtrembëruese për pikat turistike shqiptare, duke i quajtur si serbe (FOTO)

dejvid daviv gir geer

Geer: Qeveria e re ta vazhdojë rrugën europiane të vendit

INFO

NA NDIQ