Kasami mobilizon anëtarësinë në Shkup, caktoi koordinatorin e degës në Çair

INA
INA

31/07/2023

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami është takuar sot me struktura partiake në Shkup.

Ai këtë e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në rrjetet sociale:

“Së bashku me kryetarët e degëve rajonale të Shkupit, sot realizova bashkëbisedim në Selinë Qendrorë të Lëvizjes BESA-Shkup lidhur me situatën aktuale politike si dhe me organizimin dhe fuqizimin e strukturave tona në Shkup dhe gjithë Republikën për parapërgatitjen e terenit për zgjedhjet parlamentare që na presin së shpejti!

Nga ky takim me unanimitet u vendos që koordinator për degën e Çairit të jetë Astrit Iljazi i cili njëkohësisht është këshilltar i Lëvizjes BESA në Komunën e Çairit! Bashkë më të fortë, gjithmonë me BESË!”, është shprehur Kasami. (INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_6922

Sela: Nuk mund të shesin opozitarizëm ata që 20 vite nuk u kujtuan për shqiptarët, dhe shkelin marrëveshjet

Mexhiti gashi kasami

Gashi, Kasami dhe Mexhiti bashkëbisedim me mërgimtarët në Zvicër

pendarovski-nato

Pendarovski: Maqedonia e Veriut është një vend i vogël me ambicie të mëdha klimatike

Dimitar Kovacevski

Kovaçevski: Me një sistem tatimor efikas dhe politika pozitive, sigurojmë stabilitet financiar të vendit

Arben Taravari

Taravari sqaron gjitha dilemat dhe akuzat, ASH është faktor, do të dij si të veprojë

arben taravari

Taravari: Bota është e polarizuar, mesazhet e Lavrov janë të pritshme

Screenshot_162

Skandal në Shkup! Një grua ua mundësoi dy burrave të kenë marrëdhënie seksuale me dy të mitura, më pas i xhiroi

Bilall Kasami

Kasami: Bujari e solli Llavrovin në Shkup që të flas kundër shqiptarëve dhe Kosovës

Zekiri muhamed

Zekiri duhet t’i kthejë mbi një milion euro

INFO

NA NDIQ