Kasami: Edhe Ahmeti në “Listën e Zezë”, BDI po shkon në greminë (VIDEO)

Picture of ina-online
ina-online

27/06/2023

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka folur për Euronews për listën e zezë amerikane, ku u përfshi kreu i Strugës, Ramiz Merko.

Kasami tha se Ramiz Merko është “peshku i vogël”, dhe se do tronditet opinioni se kur të dalin emrat e tjerë.

Kasami theksoi se në këtë proces të listës së zezë duhet të jetë edhe kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti.

Sipas tij, BDI po shkon në greminë, funksionarët e saj vetëm vodhën në 20 vjet pushtet!(INA)

 

TË FUNDIT
3 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
4 orë
Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë
5 orë
Spanja kampione e Evropës
6 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
6 orë
Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja

ME TE LEXUARA

17 orë
Tre rezolutat e miratuara nga Mbledhja e përgjithshme e BDI-së me preambulë
10 orë
Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave
17 orë
Pritjet kufitare, ja sa po pritet në Tabanoc dhe Bogorodicë
10 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion
15 orë
“Unë e urrej Donald Trump”/ Kush është 20-vjeçari që qëlloi me armë ish-Presidentin e SHBA-ve, video-mesazhi që ndau pak kohë më parë
8 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
15 orë
Alternativa-Likovë me tre poste në Qeveri
6 orë
Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja

LEXO MË SHUMË

IMG_4368

Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe

herol-750x896

Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë

IMG_4367

Spanja kampione e Evropës

IMG_4366

Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup

IMG_4365

Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

INFO

NA NDIQ