Kasami: Familja Jashari është vetë historia, trimëria dhe sakrifica!

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

06/03/2023

Kryetari i komunës së Tetovës, Bilall Kasami ka theksuar se Tetova me krenari përkujton 25 vjetorin e sakrificës heroike të familjes Jashari!

Ja postimi i tij:

Familja Jashari është vetë historia, trimëria dhe sakrifica!

Faleminderit Tetovë, faleminderit familja Jashari! 🇦🇱🇽🇰

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02GKY3CcLK2sR5tH6K2ba3HMwhmtqEYGmvDSq7ncTwaW1hDJzkexHHBGHByWY6Dmi5l&id=100044579644794&mibextid=qC1gEa

TË FUNDIT
5 orë
Ariu mbyti dhe i ngrëni disa dele në Raven të Gostivarit
5 orë
“Mendimi i lirë nuk bie ndesh me Kushtetutën”, Presidentja e RMV mbron emrin “Maqedoni” para ministrit grek: Kam të drejtë të shprehem
7 orë
Lëvizja BESA vendosi për ministrat dhe zvministrin
8 orë
Gashi takohet me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani
9 orë
Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet

ME TE LEXUARA

19 orë
Sot dhe nesër regjim i posaçëm komunikacioni në qendër të Shkupit
15 orë
“Kjo është pafytyrësi” – Qytetarët të revoltuar me regjimin e posaçëm të komunikacionit në Shkup
8 orë
Gashi takohet me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani
18 orë
Edhe tre ditë deri në përfundim të vitit shkollor, orë të shkurtuara për filloristët për shkak të të nxehtit
14 orë
Bexheti: Asnjëherë nuk kemi ikur nga zgjedhjet
21 orë
Hovenier: SHBA është krenare për rolin e rëndësishëm që luajti në Kosovë

LEXO MË SHUMË

ariu

Ariu mbyti dhe i ngrëni disa dele në Raven të Gostivarit

IMG_2967

“Mendimi i lirë nuk bie ndesh me Kushtetutën”, Presidentja e RMV mbron emrin “Maqedoni” para ministrit grek: Kam të drejtë të shprehem

IMG_2962

Lëvizja BESA vendosi për ministrat dhe zvministrin

IMG_2961

Gashi takohet me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani

kurban dashi

Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet

kuvendi parlamenti

Ligji për Vetqeverisjen Lokale/ Fronti Evropian dhe LSDM-ja nuk mbështesin ndryshimet e ligjit!

partite kosove

Anketa e NDI në Kosovë: VV prinë, por ja si radhiten partitë e tjera

uns struge jeton shaqiri merko

Jeton Shaqiri tregon se çka ka nënshktuar për Universitetin Ndërkombëtar të Strugës

server

Server: Nuk zbutet Vuçiqi që ka pasur mentor Millosheviçin/ Ja pse përmend “Serbinë e madhe”

INFO

NA NDIQ