Kasami i përgjigjet drejtoreshës së Gjimnazit: Kemi edhe kështu drejtorë që u pjell mendja kështu gjërash (Video)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/03/2022

“Fatkeqësish në shkolla tona kemi edhe kështu drejtorë që u pjell mendja kështu gjërash”.

Kështu i është përgjigjur kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami drejtoreshës së Gjimnazit të Tetovës, Teuta Kamberi Llalla e cila akuzon Sedat Sulejmanin se në emër të Kasamit “ka kërcënuar për të dhënë dorëheqje.

“Unë nuk e di a mund të ketë edhe më tutje njerëz kaq të çmendur që zyrtarisht, në komunë të kërcënojë dikë derisa unë të jem kryetar. Nuk kam informacion të detajuar se për çfarë bëhet fjalë pasi sot tërë ditën kam qenë në aksion. Sigurisht se do të ketë njoftim zyrtar por unë nuk besoj se dikush e ka kërcënuar dikë”, tha Kasami i pyetur nga TV21 për rastin në fjalë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-17-20-37-20-617_com.facebook.katana-edit

Fol: Përleshje fizike në BDI-në e Gostivarit, Nevzati i jep shuplakë Valdetit?!

shkolla shqipe zvicer

Rreth 10 milionë euro të prindërve harxhohen për uniforma, fotografi dhe ushqime

lsm-sindikata780x439-1

LSM: Është e turpshme që në shekullin e 21-të të lutemi për pagë, ditët në vijim do të radikalizojmë protestën

open-balkan

A do të ndodh tërheqja nga Ballkani i Hapur, Osmani e paralajmëron

fatos-rushiti

BDI-së në sfond i buzëqesh opozita

BESIMI

Nënshkruhet Kodi për Zgjedhje Korrekte dhe Demokratike

hoxha555

Shaqiri: Komandat i përgjithshëm i UÇK-së për Maqedoni ka qenë Emrush Xhemajli, jo Ali Ahmeti

664140-6zyFR0KYUH

Kurti: Serbia e ka problem faktin që ekzistojmë si popull dhe si shtet

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Nga nesër rrjedh afati i fushatës parazgjedhore për zgjedhjet parlamentare

INFO

NA NDIQ