Kasami në ceremoninë e varrimit të policit Afrim Bunjaku: Lavdi heroit!

Picture of ina-online
ina-online

25/09/2023

Kryetari i komunës së Tetovës dhe Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka qenë sot në varrimin e policit të Kosovës, Afrim Bunjaku që mëngjesin e djeshëm u vra nga një sulm terrorist i ndërmarrë nga grupe të armatosura serbe.

Kasami përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se ishte i pranishëm në këtë ceremoni për t’ia bërë nderimet e fundit, rreshterit të policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku.

“Në Samadrexhë të Vushtrrisë, për t’ia bërë nderimet e fundit heroit më të ri të Republikës së Kosovës, rreshterit e dëshmorit të atdheut, Afrim Bunjaku. Shprehëm ngushëllimet tona për familjen e të ndjerit, njëherit përsëritëm mbështetjen tonë të parezervë ndaj institucioneve të Kosovës në përpjekjet për të garantuar integritetin dhe sovranitetin territorial. Shqiptarët duhet të jenë bashkë kundër terrorizmit sërb!
Ngushëllime familjes! Lavdi heroit Afrim Bunjaku!”, ka shkruar Kasami. (INA)

TË FUNDIT
10 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut
15 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
15 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
15 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
16 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

ME TE LEXUARA

19 orë
VLEN: BDI dhe satelitët e saj vazhdojnë të shpifin
15 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
19 orë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
15 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
19 orë
Mexhiti fton mërgimtarët në takim në Çarshinë e Shkupit
15 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
19 orë
Nga 30 zjarre të hapura, 9 vatra janë ende aktive
10 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut
19 orë
“Ujësjellës dhe Kanalizim”: Përdoreni ujin për pije, jo për t’i “flladitur” oborret e rrugët!

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1721587620945

Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

adnan azizi

Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

tvsh-ime

Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

Kim Mehmeti

Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!

INFO

NA NDIQ