Kasami mirëpret Kurtin në komunën e Tetovës (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/04/2023

Kryetari i komunës së Tetovës, Bilall Kasami ka mirëpritur sot kryeministrin e Kosovës Albin Kurti.

“I dashur mik Albin,

Mirë se erdhe në Tetovë, në kryeqendrën shqiptare të Maqedonisë së Veriut!”, ka shkruar Kasami në rrjetet sociale.(INA)

https://www.facebook.com/100044579644794/posts/pfbid0ujzxHQpSrs9m9dEPCmoPQfjMmmrng9geY8KSPeCBuZw2anZhp8vkRjN7AZ9rUykJl/?mibextid=cr9u03

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kandidatet per president

Osmani i mblodhi nënshkrimet për president, edhe pak ju duhen Taravarit, Dimitrievskit dhe Vankovskës

mjeke

Mjekët kërkojnë rritje pagash e pacientët shërbime

Afrim Gashi

Gashi: E dhamë provimin e pjekurisë politike duke e bashkuar opozitën

pavaresia e kosoves

Kosova feston 16 vjetorin e Pavarësisë

policia-maqedonise-598x330

Aksioni policor në Gërçec të Shkupit – paraburgim për pesë persona, dhjetë të tjerë janë në arrati

burri ledjones jorgen xoxi

rrëfehet në Top Channel ish-bashkëshorti i Ledjonës: “Vajza më thotë nuk dua të të takoj, do vijmë të të vrasim”

klodian duro meri

VIDEO/Habit Klodi, i propozon Merit: A bëhemi çift dhe arrijmë këtë…

Spitali_tetove-780x470-2

Spitali i Tetovës pranon donacion prej 600 mijë denarëve nga kompania “Lial”

auto_donald-trump-oval-office1550229304

Trump: Po të isha president, nuk do të ndodhte lufta në Ukrainë dhe sulmi i 7 tetorit

INFO

NA NDIQ