Kasami: Në Gostivar u vendos që shqiptarët të kenë kandidat të vërtetë për president

INA
INA

15/02/2024

Lideri i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami deklaroi se, në Gostivar u vendos që shqiptarët të kenë kandidat të vërtetë për president.

“Nga Gostivari, ku është derdhur gjak për flamur e shqiptari, dr. Arben Taravari do të shpërndajë frymë kombëtare, demokratike dhe pro europiane.
Shqiptarët nuk kanë nevojë për pozita teknike, por për udhëheqës të vërtetë dhe me vlera intelektuale.
Tash është koha, sepse i’a VLEN!”, u shpreh Kasami. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

KSHZ-Komisioni

Akreditohen 942 vëzhgues, gazetarë dhe përkthyes të huaj për zgjedhjet presidenciale

DASH departamenti amerikan

Korrupsioni i rëndë qeveritar dhe dhuna ndaj gazetarëve – raport i DASH për Maqedoninë e Veriut

pasaporta dokumente personale

Dhe në ditën e votimit, qytetarët e Shkupit do të mund të marrin dokumentet e tyre personale

zgjedhje maqedoni

Zgjedhjet presidenciale, të drejtë vote kanë 1.814.317 qytetarë

pompa-benzines-derivatet-naftes

Nga mesnata këto janë çmimet e derivateve të naftës

inbound9208091233378029311

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

izet

Mexhiti: Zullumi është trashë, do të këputet kësaj rradhe

gashi

Gashi: Taravari, kandidati i vetëm që përfaqëson shqiptarët

qoku

Bekim Qoku: Erdhi dita Ali opozita

INFO

NA NDIQ