Kasami në ‘Top Channel’: Fitorja e koalicionit dhe shqiptarëve do të jetë e madhe

ina-online
ina-online

06/11/2023

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami i ftuar në Breaking në Top News tha që pas fitores së Lidhjes as LSDM-së e as VMRO-DPMNE-së nuk do t’i shkoj ndër mend ta shpetoj BDI-në.

“Fitorja e Lidhjes, fitorja e koalicionit dhe shqiptarëve do të jetë e madhe sa që asnjë partie maqedonase, as VMRO-DPMNE-së e as LSDM-së mos t’i shkoj shkojë ndërmend që ta shpëtojë BDI-në, por ajo përfundimisht do të fundoset, do të jetë në opozitë”, tha Kasami.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dimitar kovacevski

Kovaçevski: LSDM do të korrë fitore të dyfishtë në zgjedhje

kercove

Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

Rama-Scholz-1068x730-1-600x360

Rama e harron “Open Balkan”, falendëron Scholzin për Procesin e Berlinit, e quan platformë kryesore për rajonin

qeveria-nato

Qeveria: Propozim-ligji për ndihmë financiare – pritet që pagesa të nis nga ky muaj!

ash

ASH: Aktoivizohu kundër dhunës ndaj grave dhe vajzave

shkolla-nxenes-780x439-1

Zgjidhet problemi me nxënësit shqiptarë në Çashkë të Velesit, filloristët ndjekin mësimin në shqip

BDI deputetet Kuvend ali ahmeti

Pas kryeministrit në Qeverinë teknike, BDI-ja synon pozitën e presidentit të shtetit

Levizja Evropiane per ndryshim LEN opozita shqiptare

LEN: BDI-ja, mashtrim me kryeministrin shqiptar

stoilkovski

Stoilkovski lë në pikëpyetje pjesëmarjen e VMRO në Qeverinë teknike

INFO

NA NDIQ