Kasami nuk ndalet me projektet infrastrukturore, asfaltohet rruga Falishtë – Strimnicë

Picture of ina-online
ina-online

11/06/2024

“Punët janë prioriteti ynë prandaj angazhohemi maksimalisht për të përmirësuar jetën e qytetarëve. Andaj, sot bashkë me kryetarin e Komunës së Zhelinës, Blerim Sejdiu dhe deputetin e zonës Adnan Azizi qëndruam në fshatin Strimnicë për të ndjekur ecurinë e punimeve. Asfaltimi i rrugës është në proces e sipër dhe po punohet vazhdimisht”, ka njoftuar kreu i Lëvizjes BESA dhe komunës së Tetovës, Bilall Kasami.

Sipas tij, ata që nuk besuan se kjo rrugë mund të rregullohet tani vetëm munden të shikojnë dhe të vozisin në infrastrukturën e re, e cila shumë shpejt do të jetë gati për qarkullim!

 

TË FUNDIT
26 minuta
Kryeministri Mickoski dhe ministrat e tij morën detyrat dhe nisën punën
29 minuta
Gashi: Bota demokratike e ka për obligim që mos të lejojë refugjatët duke ikur nga mizoria e luftës
1 orë
Orhan Murtezani merr detyrën si ministër për Çështje Evropiane
2 orë
Isufi la gjurmë në gazetarinë shqiptare
2 orë
Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit

ME TE LEXUARA

10 orë
Taravari cakton zëvendësin e tij dhe ka një mesazh për gostivarasit
1 ditë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut, pasdite paralajmërime për shi
5 orë
Orhan Murtezani merr funksionin e ministrit për Çështje Evropiane
20 orë
Sela: Nuk do jemi prezent në votimin e një qeverie e cila nuk është legjitime dhe nuk e ka legjitimitetin e shqiptarëve
10 orë
Xhaferi sot do t’ia dorëzojë funksionin e kryeministrit Hristijan Mickoskit

LEXO MË SHUMË

xhaferi mickovski]

Kryeministri Mickoski dhe ministrat e tij morën detyrat dhe nisën punën

448950491_1036715154484673_7586924692570773989_n

Gashi: Bota demokratike e ka për obligim që mos të lejojë refugjatët duke ikur nga mizoria e luftës

Murtezani-Mariciq-750x430

Orhan Murtezani merr detyrën si ministër për Çështje Evropiane

IMG_3551

Isufi la gjurmë në gazetarinë shqiptare

isuf-kadriu1-780x470

Zv.kryeredaktorit të Alsat i jepet lamtumira e fundit

maqedoni greqi marreveshja e prespes

Greqia sërish ia kujton veton Maqedonisë së Veriut

arben taravari

Taravari nuk pret, gati shpalljen për ndërtimin e dy spitaleve

talat xhaferi

Në ditën e fundit të punës si Kryeministër, Xhaferi: Shkruam histori

BDI selia

Katër vitet e fundit të BDI-së në pushtet, pas 16 vitesh del në opozitë, pasi hapi Front me të gjithë

INFO

NA NDIQ