Kasami pas takimit me Mickoskin: Do të kemi aktivitete të përbashkëta për zgjedhje të parakohshme

Iliria News Agency
Iliria News Agency

18/02/2022

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami pas takimit që realizoi sot në Komunën e Tetovës me kreun e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski tha se janë koordinuar që në të ardhmen të ndërmarrin aktivitete të përbashkëta me qëllim mbajtjen e zgjedhjeve të parakohsme parlamentare, përcjell TV21.

“Biseduam dhe u koordinuam që ditët në vazhdim të kemi aktivitete apo koordinime të përbashkëta në drejtim të imponimit të zgjedhjeve të parakohshme që vullneti i qytetarëve të vjen në shprehje edhe në pushteti qendrorë”, tha Kasami.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

donaldtrump

Gjykata e Lartë vendos pro Trampit, ish-presidenti: Fitore e madhe për Amerikën

okb

Shefi i OKB-së: Dhjetëra fëmijë po vdesin nga uria dhe dehidratimi në Gaza, gjendja është e frikshme

Klinika-Infektive-Shkup

Komisioni për sëmundje infektive do të mbajë mbledhje, 123 raste të kollës së mirë në Shkup

moti-1

Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme

bislimi-petkovic-lajcak

Lajçak sot në Prishtinë, takon Bislimin për zbatimin e Marrëveshjes Bazike

sela-taravari

Taravari sfidon Selën: Dilni vetë, unë jam i gatshëm t’i nënshkruaj ato lista që do më sillni dhe do t’i vulosi që të merrni pjesë në zgjedhje!

abazoviq dritan

Abazoviq: Tash shqiptarët në Mal të Zi nuk e ngrisin më flamurin edhe pse kanë të drejtë

Afrim Gashi

Gashi tregon arsyet se pse u bashkua opozita shqiptare

IMG_9532

Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president

INFO

NA NDIQ