Kasami prezanton aderimin e radhës në Lëvizjes BESA

ina-online
ina-online

12/03/2024

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami prezantoi prurjen e radhës në radhët e kësaj partie.

“Bezat Bajrami, ekspert i Komunikacionit nga sot është pjesë e NDRYSHIMIT që po vjen. Bezati i bashkohet Lëvizjes BESA me ide të qarta për një të ardhme më të mirë për të gjithë qytetarët e vendit.

Të gjithë ata që e duan NDRYSHIMIN, pa mëdyshje i bashkohen KALASË së SHPRESËS dhe DINJITETIT, sepse e din se ja VLEN!”, theksoi Kasami.(INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bilall kasami kumanove

“Ju ka hyrë fesati, po përçahen çdo ditë” – Kasami thumbon Frontin Europian

zgjedhje maqedoni

Sot nisi fushata për zgjedhjet parlamentare

Screenshot_2024-04-17-23-01-56-446_com.facebook.katana-edit

Mesazhi i Rijad Shaqirit nga Likova: Kush ka frikë nga ujqërit, nuk futet në mal

bujar osmani

Bujar Osmani: Kam më shumë informacione për sulmin në Banjskë, do të kërkoj dalje nga “Ballkani i Hapur”

ziadin sela

“Jo 61, por 50, 48 e më pak deputetë mund të marrë VMRO-ja”, thotë Sela

taravarilikove

Taravari: Do t’ia rikthejmë namin e dikurshëm Kumanovës dhe Likovës

Ali Ahmeti fronti

“Jo Kina, jo Korea” – Ali Ahmeti: Nuk ka alternativë tjetër përveç anëtarësimit në BE

IMG_1212

Fatmir Dehari nga Kërçova: Rini, ju jeni mrekullia dhe motivi për të vazhduar para

Screenshot_2024-04-17-20-37-20-617_com.facebook.katana-edit

Fol: Përleshje fizike në BDI-në e Gostivarit, Nevzati i jep shuplakë Valdetit?!

INFO

NA NDIQ