Katër orë pritje në Merdarë për të dalë nga Kosova

ina-online
ina-online

14 Gusht, 2023

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka përditësuar të dhënat mbi fluksin në kufi.

Sipas kësaj qendre, më së shumti pritje ka në dalje në Merdarë, deri në 240 minuta, ndërkaq te Dheu i Bardhë 30 minuta.

Në pikat tjera s’ka kolona as në hyrje as në dalje./RTK

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

veriu i kosoves policia

Manastiri i Banjskës nën kontrollin e policisë, shihen edhe makinat e EULEX-it

Edi Rama

Rama: Mirëmëngjes me përuljen me nderim për Afrim Bunjakun

baner policia kosoves nju jork

Policia e Kosovës falënderohet në Times Square të Nju-Jorkut

armatimi gjetur serb veri

FOTO/Në Manastirin e Banjskës u gjet një arsenal i madh i armatimit, edhe drona të përgatitur me eksplozivë

veriu policia manastir

Mali i Zi dënon ashpër sulmin ndaj Policisë së Kosovës

baton haxhiu

Baton Haxhiu: Policia e Kosovës i la të lirë 28 terroristët serbë, mund t’i vriste për 1 orë

veriu policia manastir

Ekskluzive/ Aksioni kundër Policisë së Kosovës jo vetëm nga serbët, të angazhuar edhe Wagner, Obraz dhe Spetsnaz

shkelzen-maliqi

Maliqi: Sulmuesit synonin inskenimin e një masakre ku do të vriteshin pelegrinët dhe murgjit serbë

Afrim Bunjaku

Sot varrimi i policit Afrim Bunjaku

INFO

NA NDIQ