Katërshja e njohur rikthehet në Bigbrother (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

1 Prill, 2023

Publiku ka vendosur me vota dhe sonte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, rikthehen, Efi, Kiara, Mane dhe Ronaldo.

Tre nga banorët njihen si mbështetës të Luizit, ndërsa gazetari Bledi Mane llogaritet si një kundërshtar, i cili mund t’a vazhdoj lojën e Olta Gixharit.

Komentatori Arbër Hajdari, ka thumbuar Kiarën, duke i thënë se tani s’do kesh nevojë për hapësirë, sepse Luizin e duan edhe burrat, e mos të flasim gratë. (INA)

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=602792135199608&id=100064064792398

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ