“Ke folur keq me mua”/ Kristi diskuton me Qetsorin: Je harbut!

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

16/04/2023

Qetsori i tha Kristit se kohët e fundit e sheh shumë agresive sjelljen e tij kundrejtë banorëve.

Kristi tha se është më bërë më i ashpër, pasi sheh se të gjithë ‘i sulen’ për çdo gjë që ai mund të thojë.

Ndërkohë Qetsori u shpreh se ai i ka folur disa herë keq duke i’u drejtuar në gjuhë të dhunshme, pasi e ka parë si lojtarë të rrezikshëm.

Por Kristi e ka kundërshtuar këtë , duke i thënë se mënyra se si Qetsori intimidon, e bën të jetë shumë harbut.

TË FUNDIT
16 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
20 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
1 ditë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
1 ditë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
1 ditë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

20 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
16 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ